Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Zebranie zarządu i-KF nr 4/2019

 

W pierwszych dniach września odbyło się kolejne, czwarte, w bieżącym roku zebranie zarządu i-KF.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Galeria polskich klejnotów filatelistycznych - aktualizacja nr 9

Właśnie otrzymaliśmy namacalny dowód potwierdzający zainteresowanie Galerią polskich klejnotów filatelistycznych. W dniu dzisiejszym udostępniliśmy w Galerii lewą część próby rozciętego pionowo bloku Bl 41 z 1964 roku (aktualizacja nr 8). Po kilku godzinach otrzymaliśmy od jednego z Filatelistów mail zawierający drugą część wspomnianej próby.

Czytaj więcej...

Galeria polskich klejnotów filatelistycznych - aktualizacja nr 8

Mija rok od inauguracji Galerii polskich klejnotów filatelistycznych. Od momentu uruchomienia, Galeria cieszy się sporym zainteresowaniem naszych użytkowników. Każdy z jej działów był już wielokrotnie odwiedzony. Liczby odwiedzin dla najwcześniej otwartych działów Galerii są zbliżone do 1250. Jedynie najmłodszy dział, poświęcony okresowi przedznaczkowemu

Czytaj więcej...

Biblioteka - kolejna aktualizacja zasobów działu Dokumentacje pocztowe

Ponownie zapraszamy wszystkich filatelistów i sympatyków do Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej. To już 11 aktualizacja zasobów Biblioteki w 2019 r. Uważny Czytelnik znajdzie w dziale Czasopisma spis treści najnowszego zeszytu Filatelisty, który w wersji cyfrowej dostępny będzie już 1.09.br.

Czytaj więcej...

Biblioteka - kolejna aktualizacja zasobów

Kolejny raz zapraszamy wszystkich filatelistów i sympatyków do Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej. To już 10 aktualizacja zasobów w 2019 r. Tradycyjnie w zakładkach Czasopisma znajdą Państwo kolejny, najnowszy zeszyt Świata Erek.

Czytaj więcej...

Biblioteka - tym razem nowość w zakładce Czasopisma zagraniczne

Śpieszymy poinformować, że nasz niestrudzony czeski Kolega, Pan J.Král przygotował, wydał i przekazał nam do udostępnienia kolejny zeszyt, już 287, redagowanego przez siebie czasopisma pt. "Syrena". Czytelnicy znajdą zeszyty Syreny w Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej, w zakładce Czasopisma zagraniczne.

Czytaj więcej...

Biblioteka - i jeszcze raz kolejne nowości w 2019 roku!

Już po raz 8 w bieżącym roku i drugi raz w lipcu br. zapraszamy wszystkich filatelistów i sympatyków do Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej. Tradycyjnie w zakładkach Czasopisma znajdą Państwo spis treści kolejnego, najnowszego zeszytu Filatelisty.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA