Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Biblioteka - kolejna 11. aktualizacja zasobów w 2023 r.

Po raz kolejny informujemy,  że w dalszym ciągu rozwijamy Cyfrową Bibliotekę Literatury Filatelistycznej. Zadanie to traktujemy jako naszą misję.  Już 11. w bieżącym roku dokonaliśmy aktualizacji zasobów tej jedynej w Polsce i jednej z niewielu w świecie cyfrowej książnicy filatelistycznej.

Tym razem dokonaliśmy aktualizacji bazy zawierającej spisy treści w zakresie najnowszych zeszytów: Filatelista (2023/10),  Świat Erek (2023/7) oraz Przegląd Filatelistyczny (Fischer) (2023/8), Tematica (40) i Tematyk (14). Dzięki temu baza jest aktualna.

W dziale Czasopisma polskie udostępniliśmy najnowszy zeszyt Świata Erek (2023/7(339)) a ponadto udostępniliśmy dzięki uprzejmości firmy Fischer dwa kolejne zeszyty popularnego Przeglądu Filatelistycznego (2021/7 i 2021/8).

Tradycyjnie, dzięki zaangażowaniu niektórych filatelistów, dokonaliśmy kilka korekt w Bibliotece.

Wszystkie nowości oznaczyliśmy tradycyjnie znakiem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony i pozostania na niej! Zasoby dostępne w Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej są przeogromne, każdy znajdzie w niej coś ciekawego dla siebie.

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA | Biblioteka - kolejna 11. aktualizacja zasobów w 2023 r.