Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Biblioteka - nowości

Sezon wakacyjny w pełni, jednak i-KF nie próżnuje i w swojej Bibliotece udostępnia kolejne nowości. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem aktualizacji wykonanych w ciągu ostatnich pięciu tygodni.

Czytaj więcej...

Nowodruki 2017 - ważna informacja

Uprzejmie informujemy, że Poczta Polska wydała nowodruk "Światowej Igrzyska Sportowe The World Games Wrocław 2017". Tegoroczne wydawnictwo limitowane, przeznaczone dla członków PZF, zostało wydane w formie ząbkowanej i nieząbkowanej, z klejem. Nowodruki są numerowane.

Projekt nowodruków przedstawiamy poniżej.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Filatelistyczny konkurs - informacja o nagrodach

W nawiązaniu do wcześniejszej informacji o konkursie informujemy, że w ramach nagród najbardziej aktywnym uczestnikom konkursu, autorom publikacji filatelistycznych, przyznamy bardzo ciekawe nagrody książkowe. Pełen wykaz nagród znajdziecie poniżej.

Czytaj więcej...

Filatelistyczny konkurs - drugie półrocze 2017

Zarząd IKF zaprasza wszystkich chętnych do publikowania materiałów filatelistycznych na stronie www.i-kf.pl. Jako dodatkową zachętę ogłaszamy konkurs z nagrodami dla najaktywniejszych i najbardziej twórczych autorów w drugiej połowie 2017 roku.

Czytaj więcej...

Konkurs - informacje o nagrodach

Informujemy, że w ramach konkurs otrzymaliśmy i opublikowaliśmy w okresie styczeń-lipiec br. 5 artykułów. Komisja konkursowa uznała, że Autorzy wszystkich przesłanych na konkurs tekstów zasługują na nagrody i po konsultacjach z Autorami zdecydowała o przyznaniu następujących nagród

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: START | Biblioteka | STRONA GŁÓWNA