Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Dziś mija rok od rozpoczęcia cyklu "Rozmowy o Filatelistyce"

W dniu dzisiejszym mija rok od chwili, gdy opublikowaliśmy pierwszy wywiad w cyklu "Rozmowy o Filatelistyce". Naszą pierwszą rozmówczynią była Pani Marzanna Dąbrowska, projektantka znaczków pocztowych wydawanych przez Pocztę Polska oraz inne poczty świata, autorka szeregu projektów, których realizacje zyskały wyróżnienia.

Nasz pierwszy wywiad do chwili obecnej odnotował ponad 1670 odsłon. Był on także przedrukowany w Filateliście, dzięki czemu miała możliwość zapoznania się z nim także i ta grupa filatelistów, która nie korzysta z internetu.
Do chwili obecnej opublikowaliśmy we wspomnianym cyklu wywiady z 17 osobami związanymi z filatelistyką. Wielu z naszych rozmówców należy do grupy najaktywniejszych wystawców, czy publicystów filatelistycznych. Są w tej grupie także działacze PZF i eksperci filatelistyczni. Zdecydowana większość naszych rozmówców to osoby związane z polską filatelistyką.
Ponad połowa naszych Rozmów została przedrukowana w Filateliście, z tym, ze niektóre z wywiadów przed publikacją w czasopiśmie PZF zostały poszerzone.

Jesteś tutaj: START | CZŁONKOWIE | STRONA GŁÓWNA | Dziś mija rok od rozpoczęcia cyklu "Rozmowy o Filatelistyce"