Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Zarząd Internetowego Koła Filatelistów

Zarząd i-KF
(kadencja 2016-2020)

Prezes
Mirosław Miętus

Wiceprezes
Krzysztof Siarkiewicz (do 10.12.2016r.)
Grzegorz Erbel (od 10.12.2016r.)

Sekretarz
Wojciech Nowiński (do 20.08.2017r.)
Grzegorz Erbel (do 22.10.2017r.)
Łukasz Wściubiak (od 22.10.2017r.)

Skarbnik
Maciej Kostecki (do 9.12.2016r.)
Krzysztof Siarkiewicz (od 10.12.2016r.)

Członek zarządu - administrator strony
Wojciech Nowiński (od 20.08.2017r.)


Komisja rewizyjna
(kadencja 2016-2020)

Przewodniczący
Wiesław Kostka

Członek Komisji
Władysław Walczak

Jesteś tutaj: START | CZŁONKOWIE | Zarząd Koła