Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Rozpoczyna zbiórkę składki członkowskiej na 2020 rok

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z uchwałą Zarządu Głównego PZF począwszy od 2020 roku w Związku obowiązuje jednolita składka członkowska. Jej wysokość w roku 2020 wynosi 100,- złotych. Od 1.12. rozpoczynamy zbiórkę składki.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Ankieta oceniająca działania Koła i jego Zarządu w kadencji 2016-2019

Zarząd Koła na ostatnim zebraniu Zarządu zdecydował o przeprowadzeniu ankiet wśród członków i-KF, której celem byłaby ocena działania Koła i jego Zarządu w mijającej kadencji 2016-2019. Jednocześnie Zarząd uznał, za przydatne dla funkcjonowanie Koła w przyszłości dokonanie oceny potencjału zaangażowania się Członków Koła w różne formy działalności związkowej.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Galeria polskich klejnotów filatelistycznych - aktualizacja nr 11

Właśnie dokonaliśmy kolejnej aktualizacji Galerii polskich klejnotów filatelistycznych. W dniu dzisiejszym udostępniliśmy w Galerii bardzo rzadkie znaczki w II. wydania lubelskiego. Jak każdą nowość oznaczyliśmy je specjalnym znakiem graficznym.

Czytaj więcej...

Wydawnictwa limitowane dla członków PZF w 2020 roku, komunikat 1

 

Wiemy już jak wygląda plan Poczty Polskiej w zakresie wydawnictw limitowanych, przeznaczonych tylko dla członków PZF w 2020 roku.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Zebranie zarządu i-KF nr 6/2019

 

W dniach 16 - 17 listopada 2019 r. obradował Zarząd i-KF w składzie:

 

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Biblioteka - kolejna aktualizacja w 2019 roku

Już 16. raz w 2019 roku zapraszamy wszystkich filatelistów i sympatyków do Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej. Po raz kolejny w bieżącym roku dokonaliśmy aktualizacji zasobów Biblioteki. Nowości można znaleźć w trzech działach.

Czytaj więcej...

1% PIT za 2018 roku dla i-KF - podziękowanie

Chcielibyśmy zakomunikować, że nasze koło otrzymało z tytułu odpisu 1% PIT za rok 2018 kwotę 3283,60. Wszystkim, którzy uznali, że nasze działania warto wspierać serdecznie dziękujemy. Uzyskane środki wykorzystamy na cele statutowe, służące kołu i polskiej filatelistyce.

 

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA