Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Kolejna aktualizacji Galerii Klejnotów, 2.

Jest nam niemiernie miło zaprosić do kolejnej aktualizacji Galerii Polskich Klejnotów Filatelistycznych. Galeria po raz pierwszy zaistniała w sierpniu 2018 roku i od tego czasu systematycznie rozrasta się. Aktualnie przedstawiamy w niej blisko 100 walorów filatelistycznych.

Czytaj więcej...

Umowa hostingowa przedłużona do końca lipca 2023r.

Niniejszym informujemy, że nasza umowa hostingowa z firmą o12.pl została przedłużona o kolejne 12 miesięcy (do końca lipca 2023 roku).
Tym samym będziemy mogli nadal prowadzić, cieszącą się nieustannym zainteresowaniem, stronę, udostępniać wszystkim zgromadzone zasoby

Czytaj więcej...

Biblioteka - 12. aktualizacja zasobów w 2022 r.

Wakacje trwają i większość z nas odpoczywa. Niektórzy dopiero wówczas znajdują czas na hobby, na uzupełnienie wiedzy. Informujemy o kolejnej, już 12. w bieżącym roku, aktualizacji Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej.  Zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z najnowszymi tekstami.

Czytaj więcej...

Obchody Jubileuszu 10-lecia i-KF

Miło jest nam poinformować, że w związku z jubileuszem 10. rocznicy utworzenia i-KF i jego 10-letniej działalności zapraszamy wszystkich członków i-KF, Zarząd Okręgu Pomorskiego PZF oraz naszych sympatyków na spotkanie, które odbędzie się w dniu 27.08.2022 roku (sobota) w Domu Filatelisty w Gdańsku na ulicy Straganiarskiej 28/30. Rozpoczynamy o godzinie 10.30.

Czytaj więcej...

Biblioteka - 11. aktualizacja zasobów w 2022 r.

Informujemy o kolejnej, już 11. w bieżącym roku, aktualizacji Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej, inicjatywy i-KF, którą realizujemy nieustannie od 2016 roku. W ten sposób już blisko przez 7 lat dbamy o podnoszenie wiedzy oraz popularyzacje filatelistyki. Jak wielu członków związku działamy aktywnie na rzecz polskiej Filatelistyki i PZF.

Czytaj więcej...

Co dał i-KF mi i PZF w okresie 10 lat swojej działalności?

W związku z jubileuszem 10-lecia działalności Internetowego Koła Filatelistów PZF przy Okręgu Pomorskim (i-KF) zwracamy się z uprzejmą prośbą do członków Koła, członków Polskiego Związku Filatelistów i niezrzeszonych sympatyków filatelistyki i i-KF do napisania tekstów,

Czytaj więcej...

Odbyło się kolejne zebranie Zarządu i-KF

 

W dniu 3 czerwca 2022 r. obradował Zarząd i-KF w składzie:

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA