Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Domena i usługa hostingowa opłacone

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że Okręg Pomorski PZF opłacił ważność naszej domeny i-kf.pl na kolejny rok. Jednocześnie Okręg opłacił także usługę hostingową dzięki której nasza strona będzie dostępna do końca lipca 2022 roku.

Czytaj więcej...

Biblioteka - 13. aktualizacja zasobów w 2021 r., uzup.

Chociaż dopiero co udostępniliśmy aktualizację zasobów Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej, inicjatywy i-KF, zdecydowaliśmy się na opublikowanie uzupełnienia. Chcemy bowiem aby wszyscy sympatycy filatelistyki mieli dostęp do publikacji filatelistycznych i tym samym mieli możliwość samokształcenia się.

Czytaj więcej...

Biblioteka - 13. aktualizacja zasobów w 2021 r.

Pomimo że właśnie rozpoczął się okres urlopowy i trwają piłkarskie Mistrzostwa Europy nie ustajemy w rozwoju Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej, inicjatywy i-KF. Nadal działamy na rzecz rozwoju polskiej filatelistyki stwarzając możliwość samokształcenia się.

Czytaj więcej...

Zapis seminarium "Historia poczty Sopotu, 1823-1945" dostępny na YouTube

Informujemy, że zapis 9. seminarium filatelistycznego i-KF i PAF w czasie którego Kolega Ryszard Zienkiewicz (i-KF) przedstawił wykład zatytułowany Historia poczty Sopotu, 1823-1945 jest dostępny na naszym kanale YouTube.

Czytaj więcej...

i-KF został wyróżniony FEPA Certificate of Appreciation for outstanding activities in promoting philately

W Biuletynie Europejskiej Federacji Filatelistycznej znaleźliśmy informację, że i-KF został wyróżniony FEPA Certificate of Appreciation for outstanding activities in promoting philately.

Czytaj więcej...

Biblioteka - 12. aktualizacja zasobów w 2021 r.

Nie ustajemy w rozwoju Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej, inicjatywy i-KF. Nadal działamy na rzecz rozwoju polskiej filatelistyki stwarzając możliwość samokształcenia się. Liczba użytkowników odwiedzających Bibliotekę świadczy o tym, że podjęta przed laty decyzja o rozpoczęciu tego projektu była słuszna.

Czytaj więcej...

Biblioteka - 11. aktualizacja zasobów w 2021 r.

Już po raz kolejny w tym roku zapraszamy do Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej, inicjatywy i-KF. Nadal działamy na rzecz rozwoju polskiej filatelistyki stwarzając możliwość samokształcenia się.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA