Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Biblioteka - 4. aktualizacja zasobów w 2024 r.

Cyfrowa Biblioteka Literatury Filatelistycznej to unikatowa inicjatywa, której początki sięgają 2015 r. Idea powstała w i-KF i od początku była realizowana naszymi środkami. Choć kilku osób które wniosły istotny wkład w jej powstanie nie ma już w gronie naszego koła nadal działamy. Zadanie to traktujemy jako naszą misję. 

Po raz 3. w bieżącym roku dokonaliśmy aktualizacji zasobów tej jedynej w Polsce i jednej z niewielu w świecie cyfrowej książnicy filatelistycznej.

Tym razem dokonaliśmy jedynie aktualizacji bazy zawierającej spisy treści polskich czasopism w zakresie najnowszych zeszytów: Filatelista (2024/4), Przegląd filatelistyczny (Fischer) (2024/2).  Dzięki temu baza jest aktualna.

Jednocześnie w dziale Czasopisma polskie udostępniliśmy najnowszy zeszyt Świata Erek (2022/2) a w dziale Materiały z wystaw udostępniliśmy 2 katalogi przesłane nam przez Kolegę Rafała Wincewicza.

Wszystkie nowości oznaczyliśmy tradycyjnie znakiem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony i pozostania na niej! Zasoby dostępne w Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej są przeogromne, każdy znajdzie w niej coś ciekawego dla siebie.

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA | Biblioteka - 4. aktualizacja zasobów w 2024 r.