Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Deklaracja wstąpienia do Internetowego Koła Filatelistów przy Okręgu Pomorskim PZF

Obowiązuje w roku 2018

Aby zostać członkiem i-KF należy, w przypadku osób niezrzeszonych w PZF, wypełnić deklarację członkowską. Deklarację w formacie DOC można pobrać TUTAJ. Deklaracje w formacie PDF do wydrukowania, wypełnienia i wysłania w tradycyjny sposób można pobrać TUTAJ.
W przypadku osób już zrzeszonych w PZF, lecz chcących zmienić Koło do którego aktualnie przynależą, prosimy o wypełnienie deklaracji zgłoszeniowej dostępnej w formacie PDF TUTAJ, a w formacie DOC TUTAJ.

WAŻNE!! W trakcie rejestracji proszę podać swój główny adres e-mail, który będzie przypisany do państwa konta. Z niego będą mogli państwo autoryzować udział w głosowaniach nad sprawami i-KF.

Deklarację prosimy przesłać na adres internetowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po dokonaniu wpłaty oraz zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu Internetowego Koła Filatelistów oraz statutu PZF, staje się Pani/Pan członkiem Polskiego Związku Filatelistów.

Opłaty w roku 2018 (ulegają zmianie w stosunku do roku 2017).
Składka członkowska pełna za rok 2018 wynosi 80 zł. Składka członkowska ulgowa (przysługuje emerytom, rencistom, którzy wstąpili do PZF najpóźniej w roku 2012) wynosi 60 zł. Składka członkowska obowiązuje za rok kalendarzowy i jest wpłacana jednorazowo.

Miesięcznik "Filatelista" można zamówić niezależnie od członkostwa w PZF. Zamawiając "Filatelistę" np. w maju pierwszy otrzymany numer będzie numerem  czerwcowym. Jednocześnie istnieje możliwość zakupienia numerów archiwalnych. W celu zamówienia prenumeraty należy skontaktować się z wydawcą Filatelisty, Kolegą Jerzym Białasem (jerzybiałTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Aufnahmeantrag in den Polnischen Philatelisten Verband (PZF) (.doc, .pdf)

Polish Philatelic Society, Online Philatelic Club (I-KF) Accession Form (.doc, .pdf)

 

Jesteś tutaj: START | CZŁONKOWIE | Członkowie i-KF | Deklaracja członkowska